رفتن به نوشته‌ها

ITF Font SERVICE FONTSHARE را راه اندازی می کند

ITF (هندی نوع ریخته گری) یک سرویس فونت کاملاً جدید را راه اندازی کرده است تا تایپوگرافی زیبا را به صورت رایگان به هر مشاغل بیاورد.

این سرویس با نام Fontshare برای هرکسی که از Google Fonts استفاده کرده باشد آشنا خواهد بود. لیست قلم ها را مرور کنید ، سبک های مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سایت خود اضافه کنید.

این یک سایت خوب طراحی شده است. چندین گزینه برای مرور ، نمایش لیست یا شبکه ، متن قابل ویرایش متن ، و حتی یک تستر طرح نوع وجود دارد.

دو گزینه جاسازی در دسترس است ، می توانید به Fontshare’s API پیوند دهید ، یا می توانید فونت ها را در قالب های OTF ، WOFF و WOFF2 برای میزبانی خود بارگیری کنید – با توجه به ماهیت آزمایش نشده CDN Fontshare ، گزینه دوم امن تر است تا این سرویس برای چند ماه اجرا شده است.

تمام قلم های موجود در Fontshare متعلق به ITF هستند و هیچ برنامه ای برای گسترش خدمات برای پوشش سایر ریخته گری ها وجود ندارد. در نتیجه ، تعداد قلم های موجود در مقایسه با قلم های Google بسیار کمتر است. با این حال ، کیفیت قلم ها به طور مداوم عالی و بالاتر از بسیاری از افراد ارائه شده توسط سرویس Google است. ITF چنان از مهارت خود اطمینان دارد که حروف با رئوس مطالب ارائه می شود تا بتوانید منحنی های آنها را بررسی کنید.

در حال حاضر Fontshare از 50 نوع حروف مختلف برخوردار است و ITF قول داده 25٪ از حروف لاتین خود را به صورت رایگان در دسترس قرار دهد. این یک حرکت بسیار سخاوتمندانه است و فقط می تواند به نفع جامعه طراحی باشد.

https://www.webdesignerdepot.com/2021/03/itf-launches-free-font-service-fontshare/

منتشر شده در مطالب جدید

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.